Muzikál FRIDA MAĽOVAŤ A MILOVAŤ

Občianske združenie ÚSMEVY PRE DETI vás pozýva 14. júna 2019 o 18:00 h do Domu kultúry v Novákoch na muzikál FRIDA MAĽOVAŤ A MILOVAŤ.

FRIDA Maľovať a milovať je muzikál s pôvodnou tvorbou hudobného skladateľa Rudolfa Geriho a spisovateľa, autora libreta a textov piesní Daniela Heviera v réžii Karola Vosátka. 
Životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo je plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby, hýrivých kostýmov a tanca. Prežite ho s nami na vlastnej koži.

Život a dielo excentrickej maliarky Fridy Kahlo a jej životného partnera Diega Riveru sú pre univerzálnosť posolstva príťažlivé aj pre našu dobu. Autori tohto diela sa sústredili sa na hĺbku myšlienok a vnútorné posolstvo, ktoré bolo základným obsahom aj oscarového filmu Frida Kahlo s očarujúcou Salmou Hayek. 
Sólisti a tanečníci na fantastickú hudbu so živým orchestrom v nádherných farebných kostýmoch Vám predvedú oslavu neskrotného života jednej z najvýznamnejších maliarok 20. storočia.

Účinkujú:
Frida Kahlo: Katarína Ivanková
Diego Rivera: Tomáš Palonder
Cristi: Mirka Gális Partlová/Natália Puklušová 
Rockefeller, Trockij: Marcel Ochránek / Jakub Ružička
Réžia: Karol Vosátko 
Scénár a texty: Daniel Hevier 
Hudba: Rudolf Geri 
ŽIVÝ ORCHESTER

Zvuk: Vladimír Novosad
Choreografia: Magdaléna Čaprdová
Scéna: Peter Janků
Kostýmy: Hana Ciganová

Vstupné je 23,00 €, predpredaj vstupeniek je v Knižnici Domu kultúry Nováky, Ul. M. R. Štefánika 9. Informácie na tel. +421 940 636 403 p. Stúpalová, +421 907 137 165 p. Findorová.13.05.2019