Pozvánky na podujatia

Tri tvorivé tvory
24
Okt 2019

Herci Juraj ŠOKO Tabaček , Stano Staško a Lukáš Púchovský tvoria improvizačnú zostavu pod názvom 3 Tvorivé tvory a úspešne brázdia slovenské divadlá a kultúrne domy.
Do Domu kultúry do Novák prinesú humor, smiech a zábavu 24. októbra 2019 o 19:00 h. Svaly posilnené od rehotu budú dozaista a vy už teraz vymýšľajte témy na, ktoré herci budú improvizovať. Predstavenie doplnené hudobným hosťom a plné skvelého humoru známych hercov jednoducho nemôžete neuvidieť ! 

Chalani odkazujú : 
"Naše predstavenia trvajú zhruba 90 minút a skladajú sa z viacerých sketchov (zvyčajne troch), na ktoré sa pripravujeme cca. 3 minúty. Každý z nich je svojským spôsobom improvizácie, v nej sa snažíme zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku a na ich podnet. Tešíme sa na Vás ! "

 Informácie a predpredaj vstupeniek: Knižnica Domu kultúry Nováky, tel. č. 0940 636 403Nováky jarmok 2019
15
Nov 2019


Duo Jamaha - Balla Balla Tour 2019
18
Nov 2019

POP-ZÁBAVA pre všetky vekové generácie, to je hudobná skupina DUO JAMAHA , ktorá pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1996. V súčasnom zložení v hudobnej skupine pôsobia otec (Alfons) a syn (Marián) Kotvanovci. Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov. Ďalej hudobná skupina vydala v Nemecku singlový album s pesničkou ,,Tanz mit mir heute Nacht´´za ktorú dostala ocenenie nemeckého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015. Výber piesní tejto hudobnej skupiny je multižánrový pre všetky vekové generácie, ktorý je zárukou skvelej zábavy. Repertoár tvorí vlastná tvorba, okrem vlastnej tvorby nechýbajú ľudové a tanečné piesne, ale aj domáce, zahraničné hity, či moderné remixy.

DAVIDE MATTIOLI, spevák známy z českej pop music. Davide Mattioli sa môže pochváliť spoluprácou s najznámejšími tuzemskými hviezdami, ale aj tými na svetovej úrovni. Bol tiež člen skupiny DAMICHI (Michal David, Davide Mattioli, Chiara Grilli). 

DUO JAMAHA & DAVIDE MATTIOLI prichádzajú do Domu kultúry v Novákoch v rámci turné BALLA BALLA TOUR 2019. Koncert sa uskutoční 18. novembra 2019 o 18:00 h. Vstupenky sú k dispozícií v Knižnici DK (tel. 0940 636 403) a v sieti MaxiTicket.Honza Nedvěd
26
Nov 2019

Honza Nedvěd 

Najznámejší český folkový a trampský pesničkár sa po takmer dvojročnej prestávke vracia na koncertné pódiá, na ktorých sa pohybuje už 50 rokov. Hral rôzne žánre v rôznych formáciách, než sa ustálil vo svojej typickej pesničkárske polohe, ktorú poznajú vari všetci. Za tú dobu vydal viac ako 20 albumov.Po dvoch rokoch odmlky, kedy sa venoval predovšetkým skladaniu a odpočinku, sa teraz rozhodol znovu sa postaviť na "dosky" a vypočuť želania svojich fanúšikov.K spolupráci prizval dve skvelé hudobné osobnosti:

Jindra Koníř - vynikajúci hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladateľ, aranžér. V roku 2001 sa stal nositeľom prestížnej Svetovej ceny Antonína Dvořáka. Bola mu odovzdaná za vynikajúci prínos umenia v oblasti hudby. Pôsobil v zahraničí s mnohými významnými celebritami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návrate do Českej republiky hral niekoľko rokov s Honzom Nedvědom, či Lenkou Filipovou. Aktuálne bude hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

Pavel Helan - pesničkár, hráč na gitaru a ukulele, skladateľ, pohotový moderátor a sprievodca relácie. Na jeseň roku 2013 sa stal finalistom súťaže Československo má talent. V roku 2014 vydal CD iBůh a vyšiel na prvé samostatné Ajfon tour. V roku 2015 absolvoval festivaly v ČR i na Slovensku, bol hosťom Hradišťanu, Tomáša Klusa. Pavel Helan bude tiež hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

Na koncerte odznejú najznámejšie Nedvědovky (Kohout, Podvod, Biblia) a tiež pesničky z posledného CD Souhvězdí jisker. Jindra predvedie svoju virtuozitu aj v samostatnom bloku, takisto Pavel Vám predstaví niečo zo svojej zábavnej tvorby.Koncert sa uskutoční v utorok 26. novembra 2019 o 19. hodine v Dome kultúry v Novákoch. Vstupné je 15,00 €, predpredaj vstupeniek je v knižnici Domu kultúry. Informácie na tel. č. 0940 636 403