Pozvánky na podujatia

Bezplatné školenie základných PC zručností.
09
Jan 2020

Združenie Edukácia@Internet so sídlom v Partizánskom dáva do povedomia bezplatné školenie základných PC zručností pre obyvateľov mesta Nováky, ktoré pozostáva z 10 osemdňových školení s cieľom nadobudnúť základné počítačové zručnosti pre uchádzačov o zamestnanie a zvýšiť tak ich zamestnateľnosť.

Dve takéto školenia sa budú konať v januári a februári 2020 v priestoroch Obchodnej akadémie na Ul. Fraňa Madvu v Prievidzi a zúčastniť sa ich môžu i obyvatelia Novák - nezamestnaní, zamestnaní, podnikatelia, alebo pracovníci Mestského úradu.

Viac informácií o školeniach môžete získať na odkaze: https://ikso.net/event/seminare/, kde nájdete aj prihlášku.5. výročie Smejko a Tanculienka: Všetko najlepšie!
13
Feb 2020

13. 2. 2020 Dom kultúry Nováky o 17:00 h

Cena vstupenky: 10€

Piate výročie populárnej dvojice Smejko a Tanculienka oslávime najväčšími rozprávkovými a tanečnými hitmi. Pred hladným vlkom zachránime Kozliatka aj Macka. Zase priletí náš večne opakujúci sa Papagáj a dedko príde vytiahnuť repku. Nových chrobáčikov vychováme s pesničkou Nonono tytyty a tiež ich naučíme nový tanec Šlapy šlapy.  Rozpletieme Motáčika Popletáčika a vystrašíme Babu Jagu.  Naučíme sa maľovať so Sestričkami farbičkami.  Budeme si dávať pozor pred neokrôchancom Gundžulundžu a pomôžeme našej planéte pesničkou Naša Zem. Samozrejme poriadne to roztočíme na nový tanečný hit Rozprávkový svet a zatancujeme si aj na overené pecky Šeja hoja a Bim, bam, bom. Nebudú chýbať motýlik Huncúlik, pán Lalalá, Bumbác a macko Duško. Smejko a Tanculienka vás v novej sezóne privítajú s novým žiarivým svietením, veľkolepou scénou a úplne novým nadupaným predstavením s najväčšími hitmi: Všetko najlepšie. Tešíme sa na vás. Vaši Smejko a Tanculienka.

 Predstavenie je vhodné pre všetkých od 2 rokov.

 ZŤP dieťa do 15rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou   50% zľavu z ceny vstupenky.  

 Predstavenie trvá približne 60 minút, po ktorom nasleduje spoločné fotenie so Smejkom a Tanculienkou.