Pozvánky na podujatia

Nováky jarmok 2019
15
Nov 2019

Mesto Nováky Vás pozýva na tradičný Novácky jarmok, ktorý sa bude konať v dňoch 15. - 16. novembra 2019 s bohatým kultúrnym programom.Duo Jamaha - Balla Balla Tour 2019
18
Nov 2019

POP-ZÁBAVA pre všetky vekové generácie, to je hudobná skupina DUO JAMAHA , ktorá pôsobí na hudobnej scéne už od roku 1996. V súčasnom zložení v hudobnej skupine pôsobia otec (Alfons) a syn (Marián) Kotvanovci. Hudobná skupina má na konte 3 zlaté a 3 platinové platne za predaj hudobných nosičov. Ďalej hudobná skupina vydala v Nemecku singlový album s pesničkou ,,Tanz mit mir heute Nacht´´za ktorú dostala ocenenie nemeckého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015. Výber piesní tejto hudobnej skupiny je multižánrový pre všetky vekové generácie, ktorý je zárukou skvelej zábavy. Repertoár tvorí vlastná tvorba, okrem vlastnej tvorby nechýbajú ľudové a tanečné piesne, ale aj domáce, zahraničné hity, či moderné remixy.

DAVIDE MATTIOLI, spevák známy z českej pop music. Davide Mattioli sa môže pochváliť spoluprácou s najznámejšími tuzemskými hviezdami, ale aj tými na svetovej úrovni. Bol tiež člen skupiny DAMICHI (Michal David, Davide Mattioli, Chiara Grilli). 

DUO JAMAHA & DAVIDE MATTIOLI prichádzajú do Domu kultúry v Novákoch v rámci turné BALLA BALLA TOUR 2019. Koncert sa uskutoční 18. novembra 2019 o 18:00 h. Vstupenky sú k dispozícií v Knižnici DK (tel. 0940 636 403) a v sieti MaxiTicket.NEŽNE O NEŽNEJ ....
21
Nov 2019

Milí priatelia,

mesto Nováky Vás pozýva na spomienkové stretnutie pri príležitosti 30. výročia Nežnej revolúcie do Domu kultúry v Novákoch 21. novembra 2019 o 17:00 h. V diskusii zaznejú spomienky priamych svedkov novembrových udalostí, premietneme autentické zábery a k tomu zaznejú piesne Karla Kryla v podaní jeho brata Jana v sprievode Stana Graneca & Frendi.

Vstup je voľný.Honza Nedvěd
26
Nov 2019

Honza Nedvěd 

Najznámejší český folkový a trampský pesničkár sa po takmer dvojročnej prestávke vracia na koncertné pódiá, na ktorých sa pohybuje už 50 rokov. Hral rôzne žánre v rôznych formáciách, než sa ustálil vo svojej typickej pesničkárske polohe, ktorú poznajú vari všetci. Za tú dobu vydal viac ako 20 albumov.Po dvoch rokoch odmlky, kedy sa venoval predovšetkým skladaniu a odpočinku, sa teraz rozhodol znovu sa postaviť na "dosky" a vypočuť želania svojich fanúšikov.K spolupráci prizval dve skvelé hudobné osobnosti:

Jindra Koníř - vynikajúci hráč na klávesové nástroje, dirigent, skladateľ, aranžér. V roku 2001 sa stal nositeľom prestížnej Svetovej ceny Antonína Dvořáka. Bola mu odovzdaná za vynikajúci prínos umenia v oblasti hudby. Pôsobil v zahraničí s mnohými významnými celebritami (Demis Roussos, Petula Clark, Magic Plattens). Po návrate do Českej republiky hral niekoľko rokov s Honzom Nedvědom, či Lenkou Filipovou. Aktuálne bude hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

Pavel Helan - pesničkár, hráč na gitaru a ukulele, skladateľ, pohotový moderátor a sprievodca relácie. Na jeseň roku 2013 sa stal finalistom súťaže Československo má talent. V roku 2014 vydal CD iBůh a vyšiel na prvé samostatné Ajfon tour. V roku 2015 absolvoval festivaly v ČR i na Slovensku, bol hosťom Hradišťanu, Tomáša Klusa. Pavel Helan bude tiež hosťom slovenského tour Honzu Nedvěda.

Na koncerte odznejú najznámejšie Nedvědovky (Kohout, Podvod, Biblia) a tiež pesničky z posledného CD Souhvězdí jisker. Jindra predvedie svoju virtuozitu aj v samostatnom bloku, takisto Pavel Vám predstaví niečo zo svojej zábavnej tvorby.Koncert sa uskutoční v utorok 26. novembra 2019 o 19. hodine v Dome kultúry v Novákoch. Vstupné je 15,00 €, predpredaj vstupeniek je v knižnici Domu kultúry. Informácie na tel. č. 0940 636 403